Hakkımızda

› Seferoğlu Yemek Hakkında

Seferoğlu Yemek ve Gıda San. İnş. Tur. Nak. Serv. ve Tem. Hiz. Tic. Ltd. Şti. 1994 Yılında Doğu Karadeniz bölgesinde doğan Yemekhane Hizmetleri ihtiyacından dolayı kurulmuştur. Firmamız, Bölgemizde Yemekhane Hizmetleri veren ilk kuruluşlardan biri olup, günlük yemek kapasitesi almış olduğu işler bazında 3000 ile 6000 kişiye yemek verebilecek durumdadır.. Firmamız, 2004 yılında KIRIKKALE’de 5000 kişiye yemek hizmeti verecek ve gıda kodeksine, standartlara uygun şekilde alt yapı ve çalışma ortamını sağlayarak kendi fabrikasını kurmuş olup faaliyete geçmiştir. Ayrıca 2020 yılında Trabzon Akyazı Fabrikası faaliyete başlamıştır. Ayrıca Şirketimiz; Akaryakıt Dağıtım, Her Türlü Gıda ve Temizlik Maddeleri Pazarlama Hizmeti vermektedir.

› Neden Seferoğlu

Sağlıklı ve hijyenik yemeklerimiz ile 26 yıldır sizinleyiz. Yıllardır kazandığımız tecrübe ile her daim müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye hazırız. Bizim için müşterilerimize zamanında ve kaliteli lhizmet sunmak en önemli prensiplerimizdendir. Yiyeceklerimizdeki kaliteyi en yüksek standartlarda tutuyoruz. Ekibimiz, alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Hizmetlerimizde kalitenin yanında hız da bizim için son derece önemlidir. Müşteri memnuniyeti ve güven bizim için olmassa olmazımızdır. Bünyemizde bulunan gıda mühendisleri, diyetisyenler ve teknik ekiple sizin taleplerinizi karşılamak için titizlikle çalışmaktayız.

› Kalite Politikamız

Toplumu ve onu oluşturan bireylerin sağlıklı ve güçlü olarak yaşamasında, ekonomik ve sosyal yönden gelişmesinde, refah düzeyinin artmasında, güven altında, huzurlu varlığını sürdürebilmesinde yeterli ve dengeli beslenme temel koşullardan birisidir, belki de en önemlisidir. İşte biz bu aşamada yeterli ve dengeli beslenmeyi en keyifli hale getirebilmek için çalışmaktayız. Beslenme; büyüme ve gelişme, yaşamın sürdürülmesi, sağlığın korunması ve geliştirilmesi için besinlerin tüketilmesidir. Bireyin beslenme durumunu; besinin üretiminden tüketimine kadar birçok etmen etkilemektedir. Sağlıklı bir yaşam ancak besin güvencesi ve güvenliğinin sağlanması ile sürdürülebilir.

Besin güvencesi, bütün insanların her zaman aktif ve sağlıklı bir yaşam için gerekli olan besin ihtiyaçlarını ve besin önceliklerini karşılayabilmek amacıyla yeterli, sağlıklı, güvenilir ve besleyici besine fiziksel ve ekonomik bakımdan erişmeleri ve sürdürmeleri durumudur.

Besinin güvenli ve sağlıklı olabilmesi için sağlıklı ve sağlıklı ortamlarda üretim yapılması gerekmektedir İlk hedefimiz sağlıklı besini sağlıklı ortamlarda üretmek ve sağlıklı bir şekilde insanlara sunmaktır. Bu nedenle de sağlıklı ortamlarda sağlıklı araç gereçlerle çalışmaktayız.

› Kaliteli üretim

› Temiz ve Hijyenik koşullar

› Teknolojik gelişmeleri takip

› Saygı, sevgi ve güven ortamı

› Güler yüzlü bir servis

› Müşteri memnuniyeti en önemli hedeflerimizdir.