Hijyen-Kalite

Kusursuzu başarmak ve her defasında müşteri odaklı kalite hizmetimizi maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

Yemek Sektöründe değişen zaman ve teknolojiye uyum sağlayarak uzman kişilerin bilgi ve becerisiyle harmanlayıp yemeği doyum aracı olmaktan çıkarıp zevk haline getirmek ve insanların dengeli beslenmelerini sağlamak temel hedeflerimizdendir.

Yemek hizmetinde kaliteyi sağlarken üzerinde durduğumuz temel faktörler; Kullanılan malzemelerin seçkin markalardan oluşması kullanım tarihlerine hassasiyet gösterilmesi, yemeğin hazırlık, pişirme ve servis aşamalarında dezenfektasyonunun sağlanması, çalışan personelin kendi alanında eğitimli kişilerden oluşması, meslek içi eğitim kurslarıyla yeni gelişmelere adaptasyonunun sağlanması temel çalışma prensibimizdir.

Kalite güvence sisteminin kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm Seferoğlu Yemek ve Gıda Sanayi personelinin sorumluluğundadır.

Seferoğlu Yemek ve Gıda Sanayi, “KALİTE” gönüllüsü ve sektöründe öncü bir firma olmanın sorumluluğu ile mutfak ve projelerinde, satın almadan, servis sonuna kadar tüm süreçlerde, sektördeki en yüksek KALİTE’yi sağlamak amacıyla çok özel tedbirler ve uygulamalarla çalışmaktadır.

 * Personellerimizin sağlık durumlarının takibi ve eğitim programları

* Hijyen – Kalite kontrolleri ve uygulamaları

* Kontrolleri yapılmış su kullanımı

* Kalite ve Güvenilirliği ile bilinen öncelikli firmalardan hammadde ürün alımları

› Neden Seferoğlu

Sağlıklı ve hijyenik yemeklerimiz ile 26 yıldır sizinleyiz. Yıllardır kazandığımız tecrübe ile her daim müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye hazırız. Bizim için müşterilerimize zamanında ve kaliteli lhizmet sunmak en önemli prensiplerimizdendir. Yiyeceklerimizdeki kaliteyi en yüksek standartlarda tutuyoruz. Ekibimiz, alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Hizmetlerimizde kalitenin yanında hız da bizim için son derece önemlidir. Müşteri memnuniyeti ve güven bizim için olmassa olmazımızdır. Bünyemizde bulunan gıda mühendisleri, diyetisyenler ve teknik ekiple sizin taleplerinizi karşılamak için titizlikle çalışmaktayız.

› Kalite Politikamız

Toplumu ve onu oluşturan bireylerin sağlıklı ve güçlü olarak yaşamasında, ekonomik ve sosyal yönden gelişmesinde, refah düzeyinin artmasında, güven altında, huzurlu varlığını sürdürebilmesinde yeterli ve dengeli beslenme temel koşullardan birisidir, belki de en önemlisidir.

İşte biz bu aşamada yeterli ve dengeli beslenmeyi en keyifli hale getirebilmek için çalışmaktayız. Beslenme; büyüme ve gelişme, yaşamın sürdürülmesi, sağlığın korunması ve geliştirilmesi için besinlerin tüketilmesidir. Bireyin beslenme durumunu; besinin üretiminden tüketimine kadar birçok etmen etkilemektedir. Sağlıklı bir yaşam ancak besin güvencesi ve güvenliğinin sağlanması ile sürdürülebilir.

Besin güvencesi, bütün insanların her zaman aktif ve sağlıklı bir yaşam için gerekli olan besin ihtiyaçlarını ve besin önceliklerini karşılayabilmek amacıyla yeterli, sağlıklı, güvenilir ve besleyici besine fiziksel ve ekonomik bakımdan erişmeleri ve sürdürmeleri durumudur.

Besinin güvenli ve sağlıklı olabilmesi için sağlıklı ve sağlıklı ortamlarda üretim yapılması gerekmektedir İlk hedefimiz sağlıklı besini sağlıklı ortamlarda üretmek ve sağlıklı bir şekilde insanlara sunmaktır. Bu nedenle de sağlıklı ortamlarda sağlıklı araç gereçlerle çalışmaktayız.

› Kaliteli üretim

› Temiz ve Hijyenik koşullar

› Teknolojik gelişmeleri takip

› Saygı, sevgi ve güven ortamı

› Güler yüzlü bir servis

› Müşteri memnuniyeti en önemli hedeflerimizdir.

Get in Touch

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec eu pulvinar magna.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit…


MAKE A RESERVATION

(123) 456-789

VISIT US

123 Street Name, Porto