Trabzon Catering
Profesyonel Çözümler


Taşımalı Yemek

Tesisimizde hazırlanan yemekler fabrika, iş yeri veya şantiyenize özenle ulaştırılmakta ve servis edilmektedir. Üretiminin tüm süreçleri, lezzetinin ev yemeği tadında olması için tasarlanmıştır. Menülerimiz; alanında son derece deneyimli Gıda Mühendislerimiz tarafından onaylanmakta,  firma yetkilileri ile beraber sürecin her aşamasında kontroller yapılmaktadır.

Yerinde Yemek

İşletmelerin, kurum ve kuruluşların ihtiyacına göre, kalite standartları dahilinde üretimin yapılabileceği mutfaklarda, uzun dönem yerinde yiyecek ve içecek hizmeti vermekteyiz. Talebe göre, gün sayısı kısıtlı yemek hizmetimizi, kurduğumuz seyyar mutfaklar aracılığıyla da yapmaktayız. Yemek öncesi ve sonrası hizmetlerinin tamamı deneyimli personelimiz tarafından itinayla yapılmaktadır.

Catering Hizmeti

Davetlerinizde, özel günlerinizde ve sizin için önemli olan her günde sizi memnun edebilmek için profesyonel ekip çalışması ile size yardımcı olmayı hedefliyor. Catering Türkçesi “Yemek Servisi” olan bir kelimedir,Seferoğlu bu kelimeyi tam anlamıyla bir hizmete dönüştürmüş ve Trabzon’da Catering denince ilk akla gelen isimlerden biri olmayı başarmıştır. Siz de sizin için önemli olan günlerde rahat etmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Malzeme Seçimi

İhtiyaç duyduğumuz hammaddeyi, her aşamasında denetlediğimiz gıda güvenlik seviyesi
yüksek yemeklere dönüştürmeyi çok iyi biliyoruz.

Hijyen

Güvenli gıdanın olmazsa olmazı hijyen hassasiyetimiz çok yüksek. Temizlik düzenli olarak yapılan
ortam ve ürün analizleri ile kontrol edilmektedir.

Lezzet

Türk mutfağının tatları üzerine inşa edilen dünya lezzetlerini doğru beslenme
alışkanlıklarını hedefleyen lezzetli menüler taşıyoruz.

Dinamik Kadromuz

Tüm ekibimiz çağın getirdiği teknolojik ilerlemeleri deneyimleyerek sizlere her zaman daha iyisini sunmak adına heyecanını asla yitirmemektedir. Genç kadromuz dünya üzerinde yenilenen tüm teknolojileri inovatif düşünceler ile harmanlayarak sektörün, bölgesindeki yenilenme ihtiyacını karşılamaktadır.


Önceliğimiz Hijyen

Tesislerimizin kurulumu hijyenik tasarım ilkelerine uygun olarak inşa edilmiş olup tesisin tamamı açık alan temizliği uygulanarak en iyi düzeyde hijyen sağlanmaktadır. Yapılan temizlik çalışmaları düzenli olarak yapılan ortam analizleri ve ürün analizleri ile kontrol edilmektedir.


26 Yıllık Tecrübe

Hijyen şartlarından taviz vermeden, standartları yükselten hizmet anlayışımız, konusunda uzaman kadromuz ve müşteri memnuniyeti ve güven
bizim için olmazsa olmazımızdır.